Care of hair hands feet beauty body, Albania and Kosovo

Mikoherb (AL) Luftoni kërpudhat në këmbë

Përdorni Mikoherb nëse keni këto simptoma:

 • Lëkura e këmbëve duket se është pluhur.
 • Errësimi i lëkurës së këmbëve.
 • Lëkurë e errët midis gishtërinjve.
 • Thonjtë janë të përflakur, të skuqur dhe kruhen.
 • Thonjtë e deformuar, rritje jonormale e thonjve.
 • Efektet e Mikoherb:
  + Lehtëson menjëherë djersën dhe kruajtjen.
  + Eliminon shkaktarin e infeksioneve mykotike.
  + Rivendos deri në 98% të lëkurës së dëmtuar dhe të plasaritur.

Çmimi: 3900 ALL

1. Mikoherb efektive vrasin infeksionet mykotike

 • Ekstrakt i kamomilit
  Ai frenon zhvillimin e infeksioneve mykotike. Duhet të largoni kruajtjen dhe të gjitha qelizat që janë prekur nga infeksioni. Ju gjithashtu do të shmangni infeksionin e përsëritur.
 • Ekstrakti i gjetheve të sherebelës
  Rregullon aktivitetin e gjëndrave të djersës dhe aktivitetin bakterial që shkakton erë të pakëndshme të këmbëve, madje edhe te njerëzit e shëndetshëm. Ka një efekt antiseptik, zbutës dhe ka një aromë të këndshme lulesh që zgjat shumë.
 • Aloe vera
  Zbut lëkurën dhe largon lëkurën.
 • Ekstrakt i gjetheve evropiane të ullirit
  Ka një efekt ftohës dhe ka një erë të këndshme.

2. Mendimi i ekspertit

 • Për trajtimin e suksesshëm të infeksioneve mykotike te pacientët e mi, rekomandoj Mycoherb, pavarësisht nga stadi i sëmundjes.
 • Mycoherb ka një veti unike për të depërtuar në shtresat më të thella të lëkurës, duke shpërndarë shpejt lëkurën e vjetër dhe mund të përdoret në rastin e infeksioneve të rënda mykotike.
 • Përveç kësaj, agjenti mund të përdoret për parandalim. Nuk ka kundërindikacione ose efekte anësore.
 • Trajtim intensiv nga të gjitha pasojat mykotike:
  + Lehtësoni kruajtjen.
  + Reduktoni djersën e këmbëve.
  + Zbut dhe zbut lëkurën.
  + Eliminon me efikasitet zonat problematike.
  + Zvogëloni skuqjen e lëkurës.
  + Rivendos zonat e prekura të lëkurës.
  + Padyshim që vret infeksionet mykotike.
  + Parandalimi i infeksioneve mykotike.
 • Sporet e mykut prekin njerëzit kudo. Unë u rekomandoj pacientëve të mi një trajtim të bazuar në vajra natyralë që kanë efekte antibakteriale dhe antifungale.
 • Ndryshe nga antibiotikët dhe barnat e tjera, Mikoherb nuk shkakton rezistencë dhe vret më shumë se 32,000 lloje të kërpudhave patogjene shpejt.
 • Mikoherb përdor vetëm përbërës organikë – pra është hipoallergjik dhe mund të merret pa recetë.

3. Tregimi nga doktoresha Pavlina Krstiq

 • Pse myku i thonjve është një sëmundje e rrezikshme?
  Vitin e kaluar, vetëm kryeqyteti pati 1000 vdekje. Prej tyre, 650 vdiqën nga infeksionet mykotike të thonjve, që përbën më shumë se gjysmën e të gjitha vdekjeve. Infeksionet mykotike të thonjve jo vetëm që prekin gishtat e këmbëve, por gjithashtu hyjnë në qarkullimin e gjakut përmes këmbëve dhe përhapen në të gjithë trupin.
 • Në këtë mënyrë dobëson trupin nga brenda dhe ngarkon shumë të gjitha organet. Sporet e tij depërtojnë në organet e brendshme dhe fillojnë të rriten, duke shkaktuar dëme në trup. Kjo shkakton sëmundje kërpudhore të organeve të brendshme. Kjo do të thotë se personi i infektuar fillon të kalbet brenda.
 • Në një situatë të tillë, personi mund të pësojë sulm në zemër ose goditje në tru në çdo kohë, mëlçia mund të bëhet kancerogjene dhe veshkat mund të ndalojnë së punuari. Çdokush me një infeksion mykotik të thonjve është në rrezik të lartë. Ftohjet e shpeshta, puna ose stresi dobësojnë sistemin imunitar dhe mund të çojnë në vdekje të papritur.
 • Pra, çfarë duhet të bëjnë njerëzit me mykun e thonjve?
  Nëse mendojmë se e gjithë kjo do të ndryshojë brenda natës, nuk do të ndodhë. Probleme të ngjashme ka edhe në vende të tjera dhe njerëzit po vuajnë kudo.
  Por kur gjithçka duket e humbur, ka gjithmonë një fije shprese. Kohët e fundit, shpikja revolucionare Mikoherb Gel është zhvilluar për të shpëtuar jetë.
 • Pse mendoni se Mikoherb do ta ndryshojë situatën?
  Duke qenë se Mikoherb eliminon simptomat e jashtme të këmbëve dhe pastron trupin nga brenda, shëron plotësisht infeksionin mykotik të thonjve të këmbëve.
  Ky trajtim pastron qelizat mykotike që janë grumbulluar në gjak dhe në organet e brendshme. Dëmtimi që vret pacientin nga brenda ndalon menjëherë.
 • Ky produkt mund të shpëtojë mijëra jetë.
  Ky është trajtimi më efektiv për sëmundjet kërpudhore që ekzistojnë. Mikoherb përgatitet nga një ekip mjekësh më të mirë. Është 10 herë më efektiv se ilaçet konvencionale dhe procedurat kozmetike. Nuk ka efekte anësore, nuk krijon varësi dhe ndihmon trupin të zhvillojë imunitet ndaj baktereve mykotike, duke eliminuar rrezikun e riinfeksionit.
 • Është shumë e vështirë për të hequr qafe një infeksion mykotik të thonjve, sepse ai ndodhet në indet e trupit. Infeksionet fungale shpesh kthehen pasi të ndaloni marrjen e ilaçeve për ta trajtuar atë. Një problem tjetër është se sistemi imunitar i trupit tonë nuk mund ta luftojë atë vetë. Në rastin më të mirë, trupi mund të ngadalësojë shkallën e rritjes së një infeksioni fungal.
 • Me Mikoherb, trupi është në gjendje të krijojë antitrupa të veçantë për të shkatërruar kërpudhat kudo në trup. Falë kësaj, infeksioni mykotik eliminohet plotësisht nga trupi. Gjithashtu, antitrupat vazhdojnë të zhvillohen edhe pasi të keni ndërprerë trajtimin. Ky produkt rrit përgjigjen e trupit ndaj infeksioneve mykotike me 10 herë. Atëherë do të keni më pak gjasa të merrni infeksione.

4. Çfarë thonë përdoruesit e Mikoherb?

 • Suela, Durrës
  Kam 1 vit qe merrem me kete problem. Provova gjithçka: pilula, vajra, kremra dhe u konsultova me një dermatolog, por pa rezultat. Shkuarja në pishinë është e dhimbshme dhe më krijon shumë telashe, emocionalisht dhe fizikisht. Kjo ka ndodhur për rreth 2 vjet. Zgjidhja erdhi nga një vend i papritur. Vjehrra ime me të cilën kisha marrëdhënie të tensionuara më solli Mikoherb. Në dy javë, harrova plotësisht mykun. Kanë kaluar 5 muaj dhe nuk kthehet më! Unë dhe vjehrra ime tani jemi miq shumë të mirë.
 • Mira, Tiranë
  Jam i lumtur të ndaj trajtimin tim të suksesshëm eksperimental me Mikoherb! Unë e kam përdorur vetëm për 2 muaj, por mund të shoh një ndryshim dhe thonjtë e mi duken të mrekullueshëm. Dhe më e rëndësishmja, thonj të shëndetshëm, pa erë dhe pa kruajtje të pakëndshme !!! Falë burrit tim, jam e lumtur. Ai gjeti Mikoherb. E mora produktin menjëherë.
 • Sandra, Kërçovë
  Provova ilaçe bimore dhe m’u shfaq inflamacioni i lëkurës! Dermatologu tha se do të më shëronte nëse do t’i premtoja se nuk do të bëhesha vetë mjek. Ajo që më ndihmoi ishte Mikoherb. E aplikova në këmbë dhe kruajtjet u zhdukën ditën e parë dhe lëkura dhe çarjet në ditën e tretë, ndërsa myku u zhduk plotësisht në dy javë. Pjesa më e mirë ishte se munda të largoja djersën dhe erën!

Shikoni më shumë dhe porositni

Shihni më shumë produkte të ngjashme